Contatti

Cui chi sin

Di palc in palc, di sale in sale, di ostarie in ostarie, si sin cjatâts a fâ i conts cui cjavei che a sblancjin e a rindisi cont che o vin viodût modificâsi ancje il compuartament dal public ai concierts, cun ricambis gjenerazionâi.

Folkest ’tal è un festival che nol è bon di stâ fer: ’tal è curiôs dal mont e des esperiencis artistichis di ogni bande, che al cîr di proponi cun convinzion e costance, ’tal è un labor’atori viert dut l’an che dispès si vierç a colaborazions di grant respîr.

Us spietìn!!
Andrea Del Favero

staff Folkest

Andrea Del Favero

Direzion Artistiche

Associazione Culturale Folkgiornale

CONTATS:
andrea@folkest.com

Irene Maiolin
Irene Maiolin

Aree aministrative

Associazione Culturale Folkgiornale

CONTATS:
irene@folkest.com

Anna Romanin

Aree marketing

Associazione Culturale Folkgiornale

CONTATS:
anna@folkest.com
Tel. 0427-51230

Enrico Del Favero

Aree tecniche

Associazione Culturale Folkgiornale

CONTATS:
enrico@folkest.com

 

Gianni Martin
Gianni Martin

Aministradôr unic

Edit Eventi

CONTATS:
gianni@folkest.com

Matteo Coda
Matteo Coda

Aree grafiche

Edit Eventi

CONTATS:
matteo@folkest.com

Leonardo Brotto
Leonardo Brotto

Aree tecniche

Edit Eventi

CONTATS:
leonardo@folkest.com

Piero Cremaschi

Aree tecniche

Freelance

CONTATS:
piero@folkest.com

Collaboradors

Producer art & video: Claudia Brugnetta - claudia@folkest.com

Servizis tecnics e back-line: Edit Eventi - green Studio Service - ARD Service

Ufici Stampe: Studio Novajra - ufficiostampa@novajra.it

Web: Federico Benvenuto – sitoweb@folkest.com



Contribûts fotografics

Archivio Folkest, Gianni Borghesan, Giorgio Zuppichin, Matteo Coda, Walter Menegaldo

NOTE BEN: doprant lis email par comunicazions, tu autorizis al tratament dai dâts personâi dopo vê lete e capide la privacy policy